Informacje

Co nowego w Skarbach Warszawy?


Spacery po Powazkach - fotorelacje

18

cze

W ostatni weekend mieliśmy okazję zwiedzać dwie najsłynniejsze warszawskie nekropolie - Stare Powązki oraz Cmentarz Wojskowy na Powązkach. Te wycieczki po Warszawie były niezwykle interesujące, dlatego zapraszamy do zapoznania się z obszerną fotorelacją!


Cmentarz Wojskowy / Stare Powazki

11

cze

Zapraszamy na kolejne wycieczki po Warszawie z cyklu „Odkryj Skarby Warszawy”! W najbliższy weekend odkryjemy skarby Cmentarza Wojskowego na Powązkach oraz Starych Powązek, czyli dwóch najsłynniejszych warszawskich nekropolii. Do zobaczenia!


Relacje z ostatnich wycieczek

10

cze

Pogoda wciąż płata figle wszystkim spragnionym Warszawy Spacerowiczom. Nasze wycieczki po Warszawie jednak wciąż odbywają się - w miniony weekend zwiedzaliśmy Muranów oraz poznawaliśmy zakamarki Skarpy Wiślanej. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacjami z tych wydarzeń!


Spacery po Muranowie i Skarpie

4

cze

Niestety pogoda nie jest zachęcająca do zwiedzania stolicy, ale miejmy nadzieję, że w weekend nastąpi zmiana na lepsze. Na sobotę, w ramach kolejnej wycieczki po Warszawie, zaplanowaliśmy spacer po Muranowie. W niedzielę odkryjemy skarby Skarpy Wiślanej. Do zobaczenia!


Weekendowe wycieczki po Warszawie - relacje

4

cze

W miniony weekend zaplanowaliśmy dwie wycieczki po Warszawie, a właściwie grę miejską oraz spacer. Niestety, z powodu złej pogody, gra miejska została odwołana. Nic nie zakłóciło natomiast niedzielnej wędrówce po Mariensztacie i Powiślu. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia!


Gra miejska / Mariensztat i Powisle

28

maj

W najbliższy weekend zapraszamy na pierwsze czerwcowe wycieczki po Warszawie! W sobotę, z okazji dnia dziecka, spacer odbędzie się w nietypowej formie - będzie to gra miejska w Łazienkach Królewskich! Szczegóły: www.skarbywarszawy.pl/gramiejska. W niedzielę poznamy natomiast Mariensztat i Powiśle. Zapraszamy!


Czerwcowe wycieczki po Warszawie

28

maj

Gorąco zapraszamy na czerwcowe wycieczki po Warszawie! Harmonogram spacerów jest już dostępny, w tym miesiącu odbędzie się bardzo dużo ciekawych spacerów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zarezerwowanie sobie czasu w wybranych terminach, żeby wspólnie z nami udać się na wycieczki po Warszawie!


Stary Zoliborz - relacja

28

maj

W miniony weekend odbyły się dwie wycieczki po Warszawie, a dokładnie po Starym Żoliborzu. Pogoda niestety pozostawiała wiele do życzenia, ale nie przeszkodziła w odkrywaniu kolejnych warszawskich skarbów! Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tych spacerów.


Poznaj Stary Zoliborz!

22

maj

Zapraszamy na ostatnie majowe wycieczki po Warszawie! Już w najbliższy weekend na dwuczęściowym spacerze będzie można odkryć Skarby warszawskiego Żoliborza. Początek w sobotę i niedzielę o godzinie 13:00 na Placu Wilsona, przed wejściem do Parku im. Żeromskiego. Do zobaczenia!


Spacery weekendowe - fotorelacje

20

maj

W ostatni weekend w stolicy odbywała się słynna Noc Muzeów. My jednak, standardowo o 13:00 w sobotę i niedzielę, wyruszyliśmy na kolejne wycieczki po Warszawie! Najpierw przeszliśmy szlak Marii Skłodowskiej-Curie, a następnie spacerowaliśmy po Alejach Jerozolimskich. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami!


Szlak Marii Sklodowskiej-Curie / Aleje Jerozolimskie

14

maj

W najbliższy weekend czekają na Państwa kolejne wycieczki po Warszawie z cyklu "Odkryj Skarby Warszawy"! Już w sobotę, 18 maja, udamy się na spacer, którego głównym tematem będzie Maria Skłodowska-Curie. Wspólnie poznamy miejsca ściśle związane z dwukrotną Noblistką. W niedzielę natomiast będziemy zwiedzać centrum miasta, spacerując Alejami Jerozolimskimi. Serdecznie zapraszamy!


Fotorelacje z ostatnich wycieczek

13

maj

W ostatni weekend, pomimo deszczowej aury, odbyły się dwie kolejne wycieczki po Warszawie. W sobotę zwiedzaliśmy jedno z najpiękniejszych osiedli willowych w Warszawie - Saską Kępę. W niedzielę natomiast głównymi bohaterami byli najmłodsi Spacerowicze, którzy poznawali świat warszawskich legend i baśni. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną fotorelacją z tych spacerów!


Saska Kepa / Legendy warszawskie

7

maj

Już w najbliższy weekend zapraszamy na kolejne wycieczki po Warszawie z cyklu "Odkryj Skarby Warszawy"! W sobotę, 11 maja, zwiedzimy Saską Kępę, spacerując m.in. ulicą Francuską. Następnego dnia, w niedzielę, specjalnie dla najmłodszych Spacerowiczów opowiemy warszawskie baśnie i legendy. Serdecznie zapraszamy!


Spacery weekendowe - fotorelacja

6

maj

Nasze pierwsze majowe wycieczki po Warszawie odbyły się na warszawskiej Pradze. W sobotę głównym tematem były ślady judaizmu w tej dzielnicy, w niedzielę poznawaliśmy natomiast warszawskę gwarę. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tych spacerów!


Zydowska Praga / Gwara praska

29

kwi

Majówka to... idealny czas na wycieczki po Warszawie! Już w najbliższy weekend ponownie zapraszamy na warszawską Pragę. W sobotę, 4 maja, poznamy praskie miejsca związane z judaizmem. W niedzielę, na wyjątkowym spacerze, nauczymy Spacerowiczów gwary praskiej-warszawskiej. Zapraszamy!


Wycieczki po Warszawie w maju

28

kwi

Serdecznie zapraszamy na nasze majowe wycieczki po Warszawie! Harmonogram spacerów jest już dostępny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zarezerwowanie sobie czasu w wybranych terminach, żeby wspólnie z nami udać się na wycieczki po Warszawie!


Fotorelacje z ostatnich spacerów

28

kwi

W miniony weekend nasze wycieczki po Warszawie objęły trzy ulice. W sobotę spacerowaliśmy po Pięknej i Marszałkowskiej, natomiast w niedzielę przenieśliśmy się trochę bardziej na zachód, by poznać Żelazną i jej okolice. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacjami z tych spacerów!


Zelazna i okolice / Piekna Marszalkowska

22

kwi

W najbliższy weekend zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu wycieczki po Warszawie! W sobotę udamy się na spacer "Piękna Marszałkowska", na którym odkryjemy dwie ulice - Piękną i Marszałkowską. W niedzielę pozostaniemy w temacie ulic, jednak przeniesiemy się na Wolę, by poznać Żelazną i jej okolice. Zapraszamy!


Fotorelacja ze spacerów weekendowych

22

kwi

Kilka dni temu obchodziliśmy 70. rocznicę wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim. W związku z tym w miniony weekend odbyliśmy dwie wycieczki po Warszawie żydowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną fotorelacją z tych spacerów!