Nasi partnerzy

Polecamy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi partnerami i do korzystania z ich usług!

Zachęcamy również nowe firmy do kontaktowania się z nami w celu osiągnięcia współpracy.

Partnerzy Skarbów Warszawy

Niewidzialna Wystawa

Niewidzialna Wystawa

Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło… Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której będziesz mógł wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, węchu, równowagi… Wytęż zmysły! Zaufaj nam w ciemno!

Na wystawie nasi Przewodnicy – osoby niewidome lub niedowidzące – poprowadzą Cię w podróż, która zmieni Twoje życie.

Niewidzialna wystawa - www.niewidzialna.pl

OEiiZK Gościniec - baza noclegowa

OEiiZK Gościniec

Ośrodek Szkoleniowy Gościniec znajduje się w sercu Warszawy na Mokotowie przy ważnym węźle komunikacyjnym. W okolicy Gościńca znajduje się centrum handlowe Galeria Mokotów, restauracje, bankomaty oraz osiedlowe sklepiki spożywcze. Ponadto jesteśmy usytuowani zaledwie 10 minut do centrum Warszawy oraz 10 minut do portu lotniczego im. F. Chopina na Okęciu. W pobliżu znajdują się dwie stacje metra.

Dla naszych klientów Gościniec przygotował atrakcyjne rabaty - wystarczy powołać się na Skarby Warszawy.

Ośrodek Szkoleniowy - Baza noclegowa Gościniec


mali bracia Ubogich

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich

Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich" pomagając osobom starszym przeciwdziała ich marginalizacji, łamiąc stereotypy na temat starości oraz alarmuje społeczeństwo o trudnej sytuacji seniorów w Polsce. Wolontariusze Stowarzyszenia nie tylko pomagają osobom starszym, ale również są dla nich przyjaciółmi, często najlepszymi.

Wraz ze Stowarzyszeniem realizujemy międzypokoleniowe spotkania środowe i sobotnie w projekcie polsko-niemieckim współfinansowanym przez Fundację "Pamięć, Odpowiedzialność i Przyszłość".

Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich"