Referencje

Nasze uslugi w opinii Klientów

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami od naszych Klientów.

Nasi Klienci o nas

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

Biuro Skarby Warszawy wykonało w terminie 17 września 2012 r., na zlecenie Departamentu Koordynacji Polityki Strukturalnej Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, usługę przewodnicką w języku angielskim w związku ze spotkaniem Dyrektorów Generalnych Grupy Wyszehradzkiej. Gości po Warszawie oprowadził Pan Rafał Zelman. Usługa została wykonana zgodnie z oczekiwaniami Zamawiającego.

Kancelaria Adwokacko-Radcowska Tuzinek & Wspólnicy

Kancelaria Adwokacko-Radcowska Tuzinek i Wspólnicy

Biuro Przewodników Skarby Warszawy przeprowadziło w terminie 8 września 2012 roku na zlecenie Kancelarii Adwokacko-Radcowskiej Tuzinek i Wspólnicy s.c. wycieczkę rowerową po Saskiej Kępie. Usługa przewodnicka odbyła się w bardzo udany sposób i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Przewodnik Biura - Pan Marcin Strachota wykazał się nie tylko dużą wiedzą, ale również znakomitym podejściem do Uczestników wycieczki. Polecam usługi przewodnickie wykonywane przez Biuro Przewodników Skarby Warszawy.Stowarzyszenie mali bracia Ubogich

mali bracia Ubogich

Począwszy od lipca 2012 roku Biuro Przewodników Skarby Warszawy współpracuje ze Stowarzyszeniem przy realizacji polsko-niemieckiego projektu na rzecz osób starszych. (...) W ramach przedsięwzięcia Biuro przygotowuje oraz przeprowadza spotkania stacjonarne i plenerowe dotyczące Warszawy, w tym warszawskich dzielnic, historycznych miejsc w mieście, ważnych wydarzeń oraz ludzi z nim związanych. Ze względu na pozytywne doświadczenie pracy z pracownikami Biura, Stowarzyszenie nawiązało z nim długofalową współpracę, licząc na kolejne wspólne sukcesy. (...) W związku z powyższym szczerze polecamy Biuro Przewodników Skarby Warszawy.


Urząd Dzielnicy Włochy

Urząd Dzielnicy Włochy

Biuro Przewodników Skarby Warszawy zorganizowało w 2012 r. we współpracy z Urzędem Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy dwie wycieczki dla Mieszkańców - wycieczkę szlakiem miasta-ogrodu oraz wycieczkę po Forcie V Włochy. Obie imprezy ocenione zostały bardzo dobrze. Uczestnicy chwalili sobie nie tylko dobór tematów, ale również sposób ich omówienia. Trasy zaplanowane zostały w sposób bardzo ciekawy.