Praca

Pracuj ze Skarbami Warszawy!

Zapraszamy wszystkich chętnych przewodników miejskich do współpracy! Aplikacje kandydatów przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną na adres rekrutacja@skarbywarszawy.pl. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawe wycieczki po Warszawie oraz możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia z grupami w różnym wieku. Aplikuj już dziś!

Aktualne oferty pracy

  • Do prowadzenia wycieczek w języku obcym poszukujemy Przewodników Miejskich z wpisanym językiem obcym. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za oprowadzanie wycieczek po Warszawie w jęzku obcym.
    Zgłoszenia (CV oraz krótki list motywacyjny) prosimy nadsyłać na adres rekrutacja@skarbywarszawy.pl z dopiskiem Przewodnik Miejski z językiem obcym.

  • Poszukujemy przewodników do prowadzenia wycieczek w języku polskim dla grup w różnym wieku. Osoba na tym stanowisku będzie oprowadzała wycieczki oraz wspierała Biuro przy opracowywaniu ofert dla Klientów.
    Zgłoszenia (CV oraz krótki list motywacyjny) prosimy nadsyłać na adres rekrutacja@skarbywarszawy.pl z dopiskiem Przewodnik Miejski - j. polski.