O firmie

Przewodnicy po Warszawie

Biuro Przewodników Skarby Warszawy powstało z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać stolicę Polski - Warszawę.

Założycielami firmy są licencjonowani przewodnicy, którzy poprzez swój zapał, miłość do Warszawy i poszanowanie dla tradycji świadczą usługi przewodnickie z najwyższą jakością.

Stanowimy młody zespół licencjonowanych przewodników, dobrze przygotowanych do zaprezentowania warszawskich zabytków oraz nowych atrakcji rozwijającego się miasta. Jesteśmy nowatorscy i otwarci na oczekiwania naszych Klientów. Wyróżniamy się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym i znaczną innowacyjnością, dzięki czemu czas spędzony razem z nami będzie dla Państwa niezwykłym przeżyciem. Przy oprowadzaniu większych grup używamy wzmacniacz głosu - dzięki niemu przewodnik jest dobrze słyszalny przez wszystkich uczestników wycieczki, a ona sama staje się łatwiejsza w odbiorze.

Skarby Warszawy, które odkryją Państwo wspólnie z nami, na pewno na zawsze pozostaną w pamięci. Sprawią również, że tak jak my, pokochają Państwo tę, jedyną w swoim rodzaju, europejską stolicę.

Świadczymy usługi przewodnickie w języku polskim i angielskim. Naszymi Klientami są zarówno szkoły, osoby prywatne, jak i grupy zorganizowane. Każdą wycieczkę prowadzi licencjonowany przewodnik po Warszawie. Nasi przewodnicy posiadają umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi sensorycznie, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Program wycieczek można dowolnie modyfikować, jesteśmy też otwarci na Państwa indywidualne pomysły.

Oferujemy również pomoc w zakresie wynajmu miejsc noclegowych oraz rezerwacji biletów do muzeów i na wydarzenia kulturalne. Zachęcamy do „polubienia" nas na stronie Facebook - w ten sposób będą Państwo mogli na bieżąco być informowani o nowościach w naszej ofercie oraz aktualnych promocjach.

Twórcy

Rafał Zelman

eg

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Urodzony Warszawiak, interesuje go Varsavianistyka, ale także piłka nożna i koszykówka, którą trenuje od kilku lat.

Licencja przewodnicka nr: 1577

Marcin Strachota

eg

Student Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Warszawiak z urodzenia i zamiłowania, mieszkaniec Mokotowa. Interesuje się varsavianami oraz historią.


Licencja przewodnicka nr: 1570