Relacje z ostatnich spacerów

21

sie

W miniony weekend odbyliśmy kolejne dwie, bardzo ciekawe wycieczki po Warszawie. W sobotę, na Pradze, przeszliśmy szlak "trzech wyznań". Dzień później nasz przewodnik po Warszawie opowiadał o związkach Warszawy z Fryderykiem Chopinem. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną fotorelacją z tych spacerów!


Praga trzech wyznan / Warszawa Chopina

8

sie

W najbliższy weekend organizujemy kolejne wycieczki po Warszawie. W sobotę udamy się na warszawską Pragę, gdzie przejdziemy się szlakiem "trzech wyznań". Następnego dnia odbędzie się również tematyczny spacer pod tytułem "Warszawa Chopina". Do zobaczenia!


Fotorelacje z minionego weekendu

7

sie

W sobotnie popołudnie, zgodnie z planem, wybraliśmy się na spacer po Łazienkach Królewskich. Pogoda niestety pozostawiała wiele do życzenia... O większym szczęściu mogą mówić Uczestnicy niedzielnej wycieczki po Warszawie, którzy przeszli trasę wyznaczoną przez... ślepy traf! Zachęcamy do zapoznania się z relacjami!


Zapraszamy na kolejne wycieczki po Warszawie!

7

sie

Na najbliższy weekend przygotowaliśmy dwie, bardzo ciekawe wycieczki po Warszawie. Pierwsza z nich to klasyka - spacer po Łazienkach Królewskich. Druga natomiast to całkowicie nowy temat - "ślepym trafem przez Warszawę" - o trasie zadecyduje rzut kostką oraz monetą! Zapraszamy!


Fotorelacje z ostatnich spacerów

4

sie

W miniony weekend rozpoczęliśmy kolejny miesiąc naszych spacerów po Warszawie. W sobotę zwiedzaliśmy Saską Kępę, w niedzielę poznaliśmy Aleje Ujazdowskie. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacjami z tych wydarzeń!


Sierpniowe wycieczki po Warszawie

4

sie

Gorąco zapraszamy na kolejne wycieczki po Warszawie! Harmonogram spacerów na sierpień jest już dostępny - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zarezerwowanie sobie czasu w wybranych terminach! Odkryj Skarby Warszawy, wybierając się na nasze wycieczki po Warszawie!


Saska Kepa / Aleje Ujazdowskie

30

lip

Upały nie ustępują - mamy nadzieję, że nie odstraszą Was od udziału w naszych spacerach! Już w najbliższy weekend kolejne wycieczki po Warszawie z cyklu "Odkryj Skarby Warszawy"! W sobotę, 3 sierpnia, poznamy Saską Kępę, spacerując m.in. ulicą Francuską. Następnego dnia, w niedzielę, odkryjemy skarby Alej Ujazdowskich. Do zobaczenia!


Relacje z ostatnich spacerów

30

lip

W ostatni weekend spacerowaliśmy tylko i wyłącznie po prawym brzegu Wisły. W sobotę poznaliśmy Nową Pragę, która jest... całkiem stara. Następnego dnia przeprowadziliśmy specjalną wycieczkę - warsztat, podczas której nasz przewodnik po Warszawie uczył warszawskiej gwary. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami!


Nowa Stara Praga / Gwara warszawska

23

lip

Serdecznie zapraszamy na kolejne wycieczki po Warszawie! Już w najbliższą sobotę poznamy Nową Pragę, natomiast w niedzielę dowiemy się, czym tak naprawdę jest warszawska gwara. Do zobaczenia!


Ostatnie wycieczki po Warszawie - fotorelacje

23

lip

W miniony weekend odbyliśmy dwie wycieczki po Warszawie, spacerując po dwóch różnych trasach. W sobotę przeszliśmy szlak śródmiejskich pomników, w niedzielę odkryliśmy Warszawę socrealistyczną. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacjami z tych wydarzeń.


Warszawskie pomniki / Warszawa socrealistyczna

16

lip

W weekend 20 i 21 lipca czekają na Państwa kolejne wycieczki po Warszawie z cyklu "Odkryj Skarby Warszawy"! W sobotę, 20 lipca, udamy się na spacer, którego tematem będą śródmiejskie pomniki. Dzień później poznamy socrealistyczną Warszawę. Serdecznie zapraszamy!


Wycieczki po Starym Mokotowie - relacje

16

lip

Stary Mokotów to jedna z piękniejszych części Warszawy, o czym przekonali się nasi Spacerowicze. W miniony weekend, w ramach kolejnej wycieczki po Warszawie, odkryliśmy mokotowskie skarby. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z tych spacerów!


Wycieczki po Starym Mokotowie

8

lip

W najbliższy weekend, 13 i 14 lipca, zapraszamy na dwie wycieczki po Warszawie - dwuczęściowy spacer po Starym Mokotowie! Wspólnie będziemy poznawać najurokliwsze oraz najciekawsze zakątki tej dzielnicy. Do zobaczenia!


Fotorelacje z ostatnich wycieczek

8

lip

W miniony weekend odbyły się aż trzy wycieczki po Warszawie! Sobotę spędziliśmy głównie na Starym Mieście, najpierw opowiadając legendy warszawskie, a wieczorem kryminalne i ciemne historie stolicy. W niedzielę odbył się spacer po Starej Ochocie. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacjami!


Pierwsze wakacyjne spacery

1

lip

W najbliższy weekend organizujemy aż trzy wycieczki po Warszawie. Dwa z nich odbędą się w sobotę i dotyczyć będą warszawskich legend - "wersja" dla najmłodszych o 13:00, natomiast wszystkich starszych zapraszamy na specjalny spacer "Ciemna strona Warszawy" o godzinie 21:00. W niedzielę spacerujemy po Starej Ochocie. Do zobaczenia!


Wycieczki po Warszawie w lipcu

1

lip

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne wycieczki po Warszawie! Harmonogram spacerów na lipiec jest już dostępny - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zarezerwowanie sobie czasu w wybranych terminach! Wybierz się na wycieczki po Warszawie i odkryj Skarby Warszawy!


Relacje z ostatnich spacerów

1

lip

W ostatni weekend czerwca odbyły się dwie wycieczki po Warszawie - tradycyjny spacer, tym razem po Wilanowie, a także wyprawa rowerowa po warszawskich parkach. Zachęcamy do zapoznania się z relacjami!


Wilanów / Zielono mi...

26

cze

W najbliższą sobotę po raz pierwszy w ramach wycieczki po Warszawie odwiedzimy Wilanów, gdzie przejdziemy szlak od króla Jana do nowych apartamentowców. W niedzielę wybierzemy się na wycieczkę rowerową po warszawskich parkach. Zapraszamy!


Fotorelacja - Stare i Nowe Miasto

25

cze

W miniony weekend odbyliśmy dwie wycieczki po Warszawie, odkrywając skarby serca Warszawy - Starego i Nowego Miasta. Opróćz opisywania najważniejszych obiektów, nie zabrakło również legend. Zapraszamy do zapoznania się z fotorealcją z tych wydarzeń.


Odkryj Stare i Nowe Miasto!

18

cze

Już w najbliższy weekend znakomita okazja do poznania serca stolicy Polski - Starego i Nowego Miasta! W sobotę odkryjemy popularną Starówkę, w niedzielę zaprezentujemy nowomiejskie skarby. Serdecznie zapraszamy na nasze weekendowe wycieczki po Warszawie!