Informacje

Co nowego w Skarbach Warszawy?


Poznaj Stary Zoliborz!

25

lut

Serdecznie zapraszamy na kolejny spacer po Warszawie! W najbliższy weekend - 1 i 2 marca, poruszać się będziemy po Starym Żoliborzu - jednym z najbardziej urokliwych zakątków stolicy. Pełnym zieleni i przedwojennych willi. I chociaż jest on częścią najmniejszej dzielnicy miasta, to posiada tyle atrakcji, że... postanowiliśmy podzielić spacer na dwie wycieczki po Warszawie!


Fotorelacje z ostatnich spacerów

25

lut

W miniony weekend nasi spacerowicze odbyli dwie kolejne wycieczki po Warszawie. I to jakie! W sobotę udaliśmy się na... warszawski Dziki Zachód. W niedzielę nie zmienialiśmy dzielnicy, ale temat był zupełnie inny - Cmentarze ewangelickie. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z tych wydarzeń!


Dziki Zachód / Cmentarze ewangelickie

18

lut

Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy kolejne dwie wycieczki po Warszawie. Jedna z nich będzie po... warszawskim Dzikim ZAchodzie! Tematem drugiego spaceru będą Cmentarze ewangelickie. Do zobaczenia!


Ostatnie wycieczki po Warszawie - relacje

18

lut

W ostatni weekend odbyły się aż trzy wycieczki po Warszawie. Najpierw w Walentynki udaliśmy się na szlak zakochanej Warszawy. Następnie w sobotę zwiedzaliśmy Powiśle, a w niedzielę przeszliśmy szlak Fryderyka Chopina w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z tych wydarzeń!


Zakochana Warszawa / Powisle / Urodziny Chopina

10

lut

Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy aż trzy wycieczki po Warszawie! Zaczynamy już w piątek, 14 lutego. Z okazji tego dnia przygotowaliśmy specjalny spacer - Zakochana Warszawa! W sobotę odkryjemy skarby Powiśla, a w niedzielę wybierzemy się na urodzinowe zwiedzanie pt. "Urodziny Chopina". Do zobaczenia!


Ostatnie wycieczki po Warszawie - fotorelacje

10

lut

W miniony weekend zorganizowaliśmy dwie wycieczki po Warszawie. Jedna z nich była szczególna - spotkaliśmy się w klubokawiarni Mam Ochotę i stacjonarnie "zwiedzaliśmy" stolicę. Druga z nich to tradycyjny spacer - tym razem po Królikarni. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacjami z tych wydarzeń!


Warszawa w starej fotografii / Królikarnia

3

lut

W najbliższy weekend zapraszamy na kolejne dwie wycieczki po Warszawie. Jedna z nich będzie wyjątkowa ze względu na stacjonarną formę! W sobotę spotykamy się w klubokawiarni Mam Ochotę, gdzie wygłosimy prelekcję oraz pokażemy pokaz zdjęć dawnej Warszawy. W niedzielę zapraszamy na tradycyjny spacer po Królikarni. Do zobaczenia!


Weekendowe wycieczki po Warszawie - relacje

3

lut

W pierwszy weekend lutego odbyliśmy kolejne dwie wycieczki po Warszawie. W sobotę udaliśmy się na Nową Pragę, w niedzielę w ekstremalnych warunkach (ślizgawka na chodnikach) przeszliśmy szlak legend warszawskich. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tych wydarzeń!


Nowa Praga / Legendy warszawskie

28

sty

W pierwszy weekend lutego odbędą się dwie wycieczki po Warszawie. Najpierw zwiedzać będziemy Nową Pragę, a następnie udamy się na szlak warszawskich legend. Serdecznie zapraszamy! Przypominamy, że na każdym spacerze serwujemy gorącą herbatę!


Wycieczki po Warszawie w lutym

28

sty

Zapraszamy na wycieczki po Warszawie w lutym! Harmonogram spacerów jest już dostępny - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zarezerwowanie sobie czasu w odpowiednich terminach. Odkryj Skarby Warszawy, wybierając się na nasze wycieczki po Warszawie!


Ostatnie wycieczki po Warszawie - relacje

28

sty

W miniony weekend nasi Spacerowicze dowiedzieli się, jak i gdzie żyła szlachta w stolicy Polski, a także w ramach kolejnej wycieczki po Warszawie udali się na spacer po Alejach Ujazdowskich. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tych wydarzeń!


Warszawa szlachetnie urodzonych / Aleje Ujazdowskie

21

sty

W ostatni weekend stycznia zapraszamy oczywiście na kolejne wycieczki po Warszawie. W sobotę wybierzemy się na premierową trasę szlakiem szlachty i magnatów mieszkających niegdyś w stolicy. W niedzielę natomiast będziemy spacerować po Alejach Ujazdowskich. Zapraszamy!


Fotorelacje z ostatnich wycieczek

21

sty

W ostatni weekend zorganizowaliśmy kolejne wycieczki po Warszawie. Najpierw udaliśy się na szlak kryminalnej Warszawy, a następnie odkrywaliśmy stołeczny socrealizm. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tych wydarzeń!


Kryminalna Warszawa / Socrealizm

14

sty

Nadchodzi zima, a my zapraszamy na kolejne wycieczki po Warszawie! W najbliższą sobotę odważne (i nie tylko!) osoby zapraszamy na wyjątkowy spacer po Warszawie kryminalnej. W niedzielę natomiast przejdziemy szlakiem socrealizmu w stolicy.


Fotorelacje z weekendowych spacerów

14

sty

W miniony weekend odbyły się kolejne wycieczki po Warszawie - w sobotę poznaliśmy Wilczą i jej najbliższą okolicę, a następnego dnia, w niedzielę, spacerowaliśmy po Starej Pradze. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną fotorelacją z tych wydarzeń!


Wilcza i okolice / Stara Praga

7

sty

Zapraszamy na kolejne wycieczki po Warszawie! W najbliższy weekend najpierw odkryjemy Wilczą i otaczającą ją okolicę, z Placem Trzech Krzyży włącznie, a następnie "rzucimy blagie i pójdziemy na Pragie", czyli będziemy spacerować po Starej Pradze.


Relacja z ostatniej wycieczki po Warszawie

7

sty

W miniony przeprowadziliśmy dwie bardzo ciekawe wycieczki po Warszawie. Tym razem temat był taki sam, zarówno w sobotę, jak i niedzielę, a szlak dotyczył warszawskich Żydów, którzy mieli ogromny wpływ na wygląd przedwojennej stolicy Polski. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tych spacerów!


Wycieczki po Warszawie w styczniu

2

sty

Zapraszamy na wycieczki po Warszawie w styczniu! Harmonogram spacerów jest już dostępny - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zarezerwowanie sobie czasu w odpowiednich terminach. Odkryj Skarby Warszawy, wybierając się na nasze wycieczki po Warszawie!


Warszawa zydowska - spacery

2

sty

W pierwszy weekend nowego, 2014 roku, organizujemy dwa spacery po Warszawie, której już nie ma - miasta, którego 30% przedwojennych mieszkańców stanowili Żydzi. Głównym tematem tej dwudniowej wycieczki po Warszawie będzie ich kultura, religia, historia i pozostałości tego świata, które przetrwały do naszych czasów. Serdecznie zapraszamy!


Relacje z ostatnich spacerów w 2013 roku

2

sty

W miniony weekend odbyły się ostatnie w 2013 roku wycieczki po Warszawie. Najpierw zaprosiliśmy naszych Spacerowiczów na szlak "Dzielnicy Piłsudskiego", a następnie, w ramach podsumowania całego roku, oprowadziliśmy liczną Grupę po Starym i Nowym Mieście. Zachęcamy do zapoznania się z obszernymi relacjami!