Informacje

Co nowego w Skarbach Warszawy?


Wycieczki po Warszawie zydowskiej - relacja

19

paź

W miniony weekend odbyły się dwie bardzo ciekawe wycieczki po Warszawie. Tym razem szlak dotyczył warszawskich Żydów, którzy mieli ogromny wpływ na wygląd przedwojennej stolicy Polski. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z tych spacerów!


Warszawa zydowska

15

paź

W tym roku przypadała 70. rocznica wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim. Z tej okazji w najbliższy weekend (19/20 października) zapraszamy na dwie wycieczki po Warszawie, której już nie ma - mieście, którego 30% przedwojennych mieszkańców stanowili Żydzi. Spacer będzie podzielony na dwie części. Do zobaczenia!


Relacje z ostatnich spacerów

5

paź

W miniony weekend odbyły się kolejne wycieczki po Warszawie. W sobotę odbyliśmy podróż w czasie - zwiedzaliśmy szlak Warszawy przedwojennej. Następnego dnia spacerowaliśmy po... śródmiejskich podwórkach i podziwialiśmy piękne kamienice. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z tych spacerów!


Warszawa przedwojenna / Kamienice i podwórka

8

paź

Na najbliższy weekend zaplanowaliśmy dwie bardzo ciekawe wycieczki po Warszawie. Najpierw, w sobotę, udamy się na szlak "Warszawy przedwojennej", gdzie porównamy obecną stolicę z jej przedwojennym odpowiednikiem. Następnego dnia - w niedzielę, zwiedzać będziemy tajemnicze śródmiejskie podwórka. Zapraszamy!


Weekendowe wycieczki po Warszawie - relacje

8

paź

W ostatni weekend odbyły się dwie kolejne wycieczki po Warszawie. W sobotni wieczór spacerowaliśmy po Starym Mieście, odkrywając legendy i baśnie warszawskie. W niedzielę głównym tematem były śródmiejskie place. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami!


Pazdziernikowe wycieczki po Warszawie

30

wrz

Zapraszamy na październikowe wycieczki po Warszawie! Harmonogram spacerów jest już dostępny - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odkryj Skarby Warszawy, wybierając się na nasze wycieczki po Warszawie!


Legendy wieczorowo / Sródmiejskie place

30

wrz

Już w najbliższy weekend odbędą się dwie pierwsze październikowe wycieczki po Warszawie. W sobotę spotkamy się wieczorem - o godzinie 18:00, aby wspólnie ze Spacerowiczami przejść szlak "Legend warszawskich wieczorową porą". W niedzielę zwiedzimy warszawskie place. Do zobaczenia!


Relacja z ostatniego spaceru

30

wrz

W miniony weekend odbył się darmowy spacer po Starym Żoliborzu pod mecenatem firm Fort Development oraz Krasińskiego 41. Frekwencja dopisała, tak samo jak pogoda. Zapraszamy do zapoznania się z relacją!


Stary Zoliborz

23

wrz

Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy kolejne wycieczki po Warszawie. W sobotę zapraszamy na spacer po Starym Żoliborzu, w którym udział jest całkowicie bezpłatny! W niedzielę planowaliśmy spacer "Wokół Wyścigów", ale UWAGA - ze względu na 100. Wielką Warszawską jesteśmy zmuszeni odwołać tę wycieczkę! Za utrudnienia przepraszamy.


Ostatnie wycieczki - relacje

23

wrz

W miniony weekend odbyły się dwie wycieczki po Warszawie. W sobotę przeszliśmy "klasyczny" szlak Starego Miasta, w niedzielę natomiast trasę naszego spaceru wyznaczał... ślepy los w postaci rzutu kostką oraz monetą. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami!


Odkryj Stare Miasto / Slepym trafem przez...

16

wrz

W najbliższy weekend zapraszamy na dwie skrajnie różne wycieczki po Warszawie. W sobotę odbędzie się klasyczny spacer po Starym Mieście, natomiast w niedzielę odbędzie się wycieczka pod tytułem "Ślepym trafem przez... Śródmieście Południowe". Zapraszamy!


Relacje z ostatnich wycieczek

16

wrz

Ostatni weekend nie był niestety szczęśliwy jeżeli chodzi o wycieczki po Warszawie. W sobotę nastąpił finał manifestacji, na skutek których musieliśmy odwołać nasz spacer po warszawskich kościołach. W niedzielę natomiast zgodnie z planem udaliśmy się w szlak "Warszawy, jak malowanej". Zapraszamy do zapoznania się z relacjami!


Koscioly warszawskie / Warszawa, jak malowana

10

wrz

Na najbliższy weekend zaplanowaliśmy dwie wycieczki po Warszawie, które odbędą się w ścisłym centrum Warszawy. W sobotę, 14 września, będziemy oprowadzać po warszawskich kościołach. Architektura sakralna w Warszawie jest naprawdę imponująca! W niedzielę przejdziemy natomiast przez szlak słynnych obrazów Canaletta. Zapraszamy!


Ostatnie spacery - fotorelacje

3

wrz

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem z ostatnich spacerów! W miniony weekend odbyły się dwie wycieczki po Warszawie - w sobotę zwiedzaliśmy Krakowskie Przedmieście, w niedzielę - Cmentarze ewangelickie.


Krakowskie Przedmiescie / Cmentarze ewangelickie

3

wrz

W najbliższy weekend zapraszamy na kolejne wycieczki po Warszawie! Na sobotę zaplanowaliśmy spacer po Krakowskim Przedmieściu - głównej części Traktu Królewskiego, natomiast w niedzielę oprowadzać będziemy po Cmentarzach ewangelickich. Do zobaczenia!


Relacje z ostatnich spacerów

3

wrz

W miniony weekend odbyły się kolejne wycieczki po Warszawie, podczas których najpierw przenieśliśmy się na warszawską Pragę, a dokładnie na Szmulowiznę. Następnego dnia zwiedzaliśmy "zaplecze" stolicy, poznając między innymi wnętrze zakonu Szarytek. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z tych spacerów!


Wycieczki po Warszawie we wrzesniu

1

wrz

Serdecznie zapraszamy na kolejne wycieczki po Warszawie! Harmonogram wrześniowych spacerów już dostępny - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odkryj Skarby Warszawy, wybierając się na nasze wycieczki po Warszawie!


Praskie Szmulki / Na tylach Warszawy

28

sie

W ostatni weekend wakacji zapraszamy na dwie wycieczki po Warszawie! W sobotę udamy się na Pragę, a dokładnie na praskie Szmulki. W niedzielę natomiast organizujemy spacer "na tyłach Warszawy". Zapraszamy!


Spacery weekendowe - relacje

28

sie

Ostatni weekend spędziliśmy na lewym brzegu Wisły. Najpierw nasi Spacerowicze odkryli skarby, które kryje w sobie tajemnicza Królikarnia, a następnie przenieśli się na Skarpę Wiślaną. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacjami z tych wydarzeń!


Królikarnia / Skarpa Wislana

21

sie

W najbliższy weekend organizujemy kolejne wycieczki po Warszawie. W sobotę udamy się na warszawską Pragę, gdzie przejdziemy się szlakiem "trzech wyznań". Następnego dnia odbędzie się również tematyczny spacer pod tytułem "Warszawa Chopina". Do zobaczenia!