Informacje

Co nowego w Skarbach Warszawy?


Wesolych Swiat!

24

gru

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech ten świąteczny czas, spędzony w rodzinnej atmosferze, bez pośpiechu, trosk i zmartwień, przyniesie wiele radości, spokoju oraz refleksji dotyczących ostatniego okresu.


Dzielnica Pilsudskiego / Ostatni spacer w 2013 roku

24

gru

Powoli dobiega końca rok 2013. Z tej okazji przygotowaliśmy dwie wycieczki po Warszawie, które są doskonałym pomysłem na poświąteczną aktywność fizyczną. W sobotę odkryjemy, jak miała wyglądać planowana dzielnica Piłsudskiego. W niedzielę zapraszamy na "ostatni spacer w 2013 roku". Do zobaczenia!


Targówek/Kamionek - relacje

24

gru

Nasze kolejne wycieczki po Warszawie zostały zorganizowane po prawej stronie Warszawy. W sobotnie popołudnie zwiedziliśmy Targówek, natomiast następnego dnia odkryliśmy skarby Kamionka. Zachęcamy do zapoznania się z obszernymi relacjami!


Targówek w pigulce / Spacer po Kamionku

17

gru

Zapraszamy na kolejne wycieczki po Warszawie! W najbliższy weekend przeniesiemy się na prawy brzeg Wisły, gdzie najpierw poznamy Targówek, a następnie odkryjemy skarby Kamionka.


Ostatnie spacery - relacje

17

gru

W miniony weekend zorganizowaliśmy kolejne wycieczki po Warszawie. W sobotę odbył się premierowy "pokaz" spaceru szlakiem filmowej Warszawy. W niedzielę poznawaliśmy Łazienki Królewskie. Zapraszamy do zapoznania się z obszernymi relacjami!


Filmowa Warszawa / Lazienki Królewskie

10

gru

Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy kolejne wycieczki po Warszawie! W sobotę, 14 grudnia, odbędzie się wyjątkowy, premierowy spacer pod tytułem "Filmowa Warszawa". Następnego dnia, w niedzielę, będziemy spacerować po Łazienkach Królewskich. Serdecznie zapraszamy!


Weekendowe spacery - relacje

10

gru

W ostatni weekend odbyły się dwie wycieczki po Warszawie. W sobotę, z okazji Mikołajek, zorganizowaliśmy spacer szlakiem warszawskich legend. W niedzielę poznawaliśmy Saską Kępę. Zapraszamy do zapoznania się z obszernymi relacjami!


Legendy warszawskie / Saska Kepa

3

gru

Już w najbliższy weekend zapraszamy na kolejne wycieczki po Warszawie z cyklu "Odkryj Skarby Warszawy"! W sobotę, 7 grudnia, odbędzie się specjalny, mikołajkowy spacer poświęcony legendom warszawskim. Następnego dnia, w niedzielę, zwiedzać będziemy Saską Kępę. Serdecznie zapraszamy!


Grudniowe wycieczki po Warszawie

3

gru

Zapraszamy na grudniowe wycieczki po Warszawie! Harmonogram spacerów jest już dostępny - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odkryj Skarby Warszawy, wybierając się na nasze wycieczki po Warszawie!


Relacje z ostatnich spacerów

3

gru

W ostatni weekend listopada, a zarazem pierwszy grudnia wybraliśmy się na kolejne dwie wycieczki po Warszawie. W sobotę zwiedzaliśmy Starą Ochotę, w niedzielę natomiast odkrywaliśmy Śródmieście nieznane. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z tych spacerów!


Stara Ochota / Sródmiescie nieznane

26

lis

Na najbliższy weekend przygotowaliśmy kolejne dwie wycieczki po Warszawie. W sobotę zwiedzać będziemy Starą Ochotę, w niedzielę odkryjemy skarby Śródmieścia... nieznanego. Zapraszamy!


Relacje z ostatnich spacerów

26

lis

W miniony weekend wycieczki po Warszawie odbyły się w ścisłym centrum stolicy, jednak ich tematyka była zupełnie inna - w sobotę poznawaliśmy warszawskie wieżowce, w niedzielę śródmiejskie kamienice i ich podwórka. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami!


Warszawskie drapacze chmur / Kamienice i podwórka cz. II

18

lis

W najbliższy weekend odbędą się kolejne wycieczki po Warszawie. W sobotę udamy się na szlak "Warszawskie drapacze chmur", w niedzielę natomiast odkryjemy skarby kolejnych śródmiejskich kamienic i ich podwórek. Zapraszamy!


Stary Mokotów - relacja

18

lis

Cały miniony weekend spędziliśmy na Starym Mokotowie - jednej z najpiękniejszych części Warszawy. Przekonali się o tym uczestnicy tej wycieczki po Warszawie. Spacer tym razem został podzielony na dwie części. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z tych spacerów!


Stary Mokotów - wycieczki

12

lis

W najbliższy weekend, 16 i 17 listopada, odbędą się dwie łączone wycieczki po Warszawie - dwuczęściowy spacer po Starym Mokotowie! Wspólnie poznamy najurokliwsze oraz najciekawsze zakątki tej części stolicy. Do zobaczenia!


Spacery po Powazkach - relacje

12

lis

W miniony weekend odbyły się pierwsze listopadowe wycieczki po Warszawie. Ze względu na dwa święta: Wszystkich Świętych oraz Niepodległości ich tematem były dwa cmentarze - Powązki Wojskowe oraz Stare Powązki. Te wycieczki po Warszawie były bardzo interesujące, dlatego zapraszamy do zapoznania się z obszernymi relacjami!


Cmentarz Wojskowy / Stare Powazki

4

lis

Zapraszamy serdecznie na kolejne wycieczki po Warszawie z cyklu „Odkryj Skarby Warszawy”! W najbliższy weekend będziemy odkrywać skarby Cmentarza Wojskowego na Powązkach oraz Starych Powązek, czyli dwóch najsłynniejszych warszawskich nekropolii. Do zobaczenia!


Relacja z ostatniego spaceru

4

lis

W ostatni dzień października odbył się wyjątkowy spacer "Duchy i zjawy Warszawy". Podczas tej wycieczki po Warszawie można było usłyszeć historie, o których na codzień nikt nie opowiada... Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia!


Duchy i zjawy Warszawy

30

paź

W najbliższy czwartek organizujemy specjalny spacer pod tytułem "Duchy i zjawy Warszawy". Czy w naszym mieście straszy? O czym lepiej nie dyskutować? Gdzie można spotkać potwory? O tym wszystkim już na czwartkowym spacerze! Do zobaczenia!


Wycieczki po Warszawie w listopadzie

30

paź

Zapraszamy na listopadowe wycieczki po Warszawie! Harmonogram spacerów jest już dostępny - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odkryj Skarby Warszawy, wybierając się na nasze wycieczki po Warszawie!