Spacery odwolane. 50% znizka na zwiedzanie indywidualne

22 marca 2021 r.

Odkryj z nami Skarby Warszawy!

Wydawało nam się, że kolejny taki wpis nie będzie konieczny... Rzeczywistość jest jednak inna, dlatego z dniem dzisiejszym WSTRZYMUJEMY nasze weekendowe wycieczki. Po roku spędzonym w otoczeniu wirusa wiemy wprawdzie dobrze, że spacer na świeżym powietrzu (przy założonej dodatkowo maseczce) jest w zasadzie zerowym zagrożeniem dla naszego zdrowia (ba! w obecnych czasach jest jedną z niewielu możliwych aktywności), ale przy obecnych wzrostach zakażeń, mnożeniu nowych zakazów i w perspektywie kolejnych - nie chcemy Państwa narażać. Nie na zachorowania, a ewentualne kontrole i niedogodności.

Liczymy na zrozumienie naszej decyzji. Tym bardziej, że po raz kolejny rezygnujemy po prostu z naszej pracy. Mamy nadzieję, że tym razem na czas możliwie jak najkrótszy - gdy tylko sytuacja zacznie się stabilizować, wrócimy. Do naszych tradycyjnych wycieczek, do nowych tematów i do zupełnie innych formuł spacerów, które właśnie dopracowujemy. Warto będzie czekać. I chociaż wiosna nie zaczyna się w zbyt przyjemnych barwach, to wierzymy, że będzie dla nas wszystkich radosna!

Wstrzymanie otwartych spacerów nie oznacza, że zamykamy naszą działalność! Przepisy pozwalają na gromadzenie się kilkuosobowych grup i mamy zamiar się do tego stosować - od dziś wprowadzamy 50% zniżkę na takie prywatne zwiedzanie. Co w nim wyjątkowego?

- taka 2-godzinna wycieczka może odbyć się w zasadzie wszędzie i dotyczyć w każdego tematu, który Państwa nurtuje,
- termin i godzinę dobrać można pod Państwa potrzeby,
- mała grupa wejdzie wszędzie tam, gdzie większa nie będzie miała możliwości zajrzeć :)
- mała grupa to też lepsza integracja z przewodnikiem, więcej historii, a wszystko okraszone zdjęciami.

Zachęcamy do zgłoszeń telefonicznie i mailowo!